اسباب کشی مطمعن با بسته بندی استرج رپ

اسباب کشی با بسته بندی استرج رپ

استرچ رپ (STRETCH WRAP)، بسته بندی ، بسته بندی با استرچ رپ ، شرکت باربری چیتگر بار :منظور از استرچ رپ نوار پلاستیکی است که مقاومت کششی بسیار بالایی دارد و جنس آن از پلاستیک پلی اتیلن می باشد و مقاوکت بسیار زیادی در بسته بندی اثاثیه دارد و در باربری ها کاربرد مهمی دارد .
این محصول بهترین وسیله برای جلوگیری از صدمه دیدن و شکستگی لوازم در اثاث کشی می باشد . چرا که از برخورد و سایل به یکدیگر جلوگیری کرده و به کارگران حمل بار کمک شایانی می کند .
استرچ رپ ها بر اساس کاربردهای مختلفی که دارند انوع مختلفی دارند که پر کاربردترین آنها استرچ رنگی ، نوارهای استرچ ضد استاتیک ،استرچ یووی ، پوشش پالت یادی هستند که در باربری ها کاربردهای بسیار زیادی دارند .
بعضی از مزایاهای استرچ رپ این است که می توان آنها را دوباره بازیافت کرد .و همچنین می تواند محموله ها را از گرد و غبار و رطوبت حفظ کند . و اینکه رپ استرچ ها دارای قیمت مناسب و بصرفه ای هستند .
استفاده ی طولانی مدت از آنها هم امکانپذیر است بخصوص در حمل و نقل محموله هایی که به شهرستانها ارسال می شوند. بسته بندی بارها با استرچ رپ امری ضروری شده است چرا که در سلامت رسیدن بار و امنیت آن بسیار موثر است . و رانندگان از هر حیث با اطمینان کامل بار را به مقصد می رسانند.
یکی از مهمترین وظایف باربری ها بسته بندی دقیق و تخصصی بار است از آنجا که باربری های زمینی در معرض حوادث بسیار زیادی قرار دارند بسته بندی تخصصی باید طوری صورت گیرد که در طول مسیر اگر حادثه ای رخ داد خسارت زیادی به بار وارد نشود .
شرکت چیتگر بار تهران با پرسنل مجرب خود و بسته بندی اصولی ، محموله ها و اثاثیه های شما را سالم درمقصد به شما تحویل می دهد .
با کادر فعال شرکت چیتگر بار تهران تماس حاصل نمایید .

مطالعه کنید :  اشتباهات رایج در باربری و اسباب کشی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید