بهترین روش عمل زیبایی سینه

بهترین روش عمل زیبایی سینه
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

بهترین روش عمل زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه

خانم های بسیاری هر ساله توسط دکتر سینا غیاثی جراحی زیبایی سینه انجام می دهند .سوالات گوناگونی پرسیده می شود اینکه بهترین روش عمل زیبایی سینه چیست که در ادامه پاسخ تمام سوالات داده خواهد شد .

بهترین زمان برای بزرگ کردن سینه و یا پروتز سینه از سن هجده به بالا می باشد .و اینکه بسته به آناتومی بدن دکتر غیاثی تشخیص می دهد که آیا پروتز در زیر عضلات قرار بگیرد ویا روی عضلات .

بسیاری از خانم ها که قصد بچه دار شدن دارند دغدغه این را دارند که آیا قبل از حاملگی و شیردهی پروتز سینه را انجام دهند و یا بعد از آن .پاسخ این سوال این است بستگی به انتخاب خودتان دارد .بعد از جراحی زیبایی سینه مشکل شیردهی نخواهید داشت و تا جایی که ممکن باشد جراح سعی می کند به هم ریختگی غده های شیری را کم کند .

ماموگرافی با جراحی زیبایی سینه

پروتز سینه در ماموگرافی تداخل ایجاد می کند اما اگر ماموگرافی توسط یک رادیولوژیست ماهر صورت گیرد با استفاده از روش های جایگزین می توان ماموگرافی را انجام داد. ذکر این نکته لازم است پروتزهایی که در زیر عضله واقع شده اند تداخل کمتری در ماموگرافی دارند .

مطالعه کنید :  جراحی بینی استخوانی

استفاده از دارو قبل از جراحی زیبایی سینه

توصیه می شود حدود دو هفته قبل از جراحی زیبایی سینه از مصرف دارو که حاوی آسپرین و ایبوپروفن و ویتامین ای باشد خودداری کنید .

بهترین سایزو اندازه پروتز سینه

پروتز سینه اندازه های متفاوتی دارد و برای جراحی زیبایی سینه می توان با توجه به اندازه سینه اندازه پروتز را انتخاب کرد .در جلسات مشاوره ای که دکتر سینا غیاثی دارد بر اساس سایز سینه شما بهترین اندازه پروتز را به شما معرفی خواهد کرد .با توجه به حجم و اندازه قفسه سینه پروتز انتخاب خواهد شد .اگر پروتز سینه بیش از حد معمول بزرگ باشد لبه های آن ممکن است از اطراف بافت سینه خارج شود و ممکن است باعث چین و چروک و ظاهر نامطلوبی شود .

مدت زمان عمر پروتز سینه بعد از جراحی زیبایی سینه

پروتز سینه تا ابد باقی نخواهد ماند و در مدت زمان مستعد فرسایش می باشند به همین دلیل لازم است بعد از ده سال بعد از جراحی زیبایی سینه به طور منظم معاینه شوید .در ضمن خانم هایی که به طور منظم ورزش می کنند و سینه دائم در حال حرکت می باشد نسبت به افرادی که کم تحرک هستند پروتز سینه زودتر فرسوده خواهد شد .

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در این مورد به مجله روسلکو مراجعه کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *