تزریق ژل سینه برای افزایش سایز سینه

ثبت ستاره !

تزریق ژل سینه برای افزایش سایز سینه

جراحی زیبایی سینه

اینبار برای شما از بین عمل های جراحی زیبایی سینه ، راهی کم خطر، کم هزینه با مزایای بسیار عالی برای خوش فرم کردن سینه ها معرفی خواهیم کرد. این روش با ترزیق ژل همراه بوده و برای کسانی که از فرم سینه های خود راضی نیستند و میخواهند با کمترین هزینه و عوارض سینه های خوش فرم برای خود بسازند، بسیار مناسب می باشد. اگر به دنبال بزرگ کردن سایز سینه های خود هستید و میخواهید از درمان های غیر جراحی استفاده کنید، تزریق ژل سینه راه بسیار مناسبی است.

ژل سینه چیست ؟

این ژل های سینه ساخته شده از اسید هیالورونیک هستند. این اسید از ترکیبی ساخته شده که به صورت زیر پوست بدن پیدا می شود. بعد از تزریق کردن، این ژل آرام آرام جذب بدن شده و به مواد سازگار با زیست تجزیه می شود و در آخر از بدن دفع می شود. اسید هیالورونیک یک ترکیب سالم و بدون خطر است. بزرگ ترین مزایای این ژل این است که اگر بیماران نتیجه حاصل از تزریق را دوست نداشته باشند، با تزریق انزیم میتوان ژل را جذب کرده و سینه ها به حالت اولیه خود برگردند. همینطور در روش تزریق ژل سینه فرد نیازی به استراحت طولانی مدت نداشته و طبیعتا هزینه کمتری پرداخت خواهد کرد.

مطالعه کنید :  جراحی حلقه معده ، باند معده

مزایای تزریق ژل به سینه بجای جراحی زیبایی سینه

امروزه با پیشرفت عمل پزشکی، تنوع زیادی در عمر جراحی زیبایی سینه بوجود آمده است. این عمل های جراحی به افزایش اعتماد بنفس و خوش فرم کردن سینه ها به شما کمک خواهد کرد. اما افرادی هم هستند که حاضر نیستند زیر تیغ عمل جراحی بروند و میخواهند بدون نیاز به عمل جراحی و پروتزی، اقدام به بزرگ کردن سینه های خود کنند. ژلی که برای تزریق به سینه ها استفاده می شوند موجب خوش فرم شدن سینه ها خواهد شد. این ژل زیر بافت سینه تزریق می شود اما باید گفت که متاسفانه مثل دیگر روش ها، ماندگاری طولانی مدت ندارد. در این روش ژل به همراه ماده بی حس کننده ترکیب شده و به سینه تزریق می شود. سپس همزمان با تزریق ژل سینه ها نیز بی حس می شوند. اما اگر از این تزریق میترسید، میتوانید از پزشک مربوطه بخواهید به شما آرامبخش بدهد.

کاندیدای مناسب تزریق ژل به سینه

افرادی که دارای سینه های کوچک و بزرگ و یا افتاده هستند، همگی دوست دارند فرم سینه هایشان را برجسته تر و زیباتر کنند. به این افراد عمل جراحی زیبایی سینه پیشنهاد می شود. البته درمان های خانگی هم هست که مدت زمان طولانی تری را پیش میگیرد. با خوش فرم کردن و برجسته تر کردن سینه هایتان به اعتماد بنفستان افزوده شده و بدنتان زیباتر از قبل خواهد شد. اما این زیبایی به هزینه و عوارض عمل جراحی زیبایی سینه می ارزد؟ اینبار به شما روشی بی دردسر و کم عوارض برای خوش فرم کردن سینه ها معرفیی خواهیم کرد. این روش عوارض مخربی نداشته و با چند تزریق کوتاه انجام می شود. کسانی که هزینه عمل، عوارض و نوع تزریق در عمل جراحی برایشان مهم است، کاندیدای بسیار مناسبی برای عمل جراحی زیبایی سینه خواهند بود.

مطالعه کنید :  لیپولیز شکم

وارض جانبی تزریق ژل به سینه نسبت به جراحی زیبایی سینه

عوارض استفاده از این روش برای بزرگ کردن سینه ها ممکن است برای دو هفته اول برای بیمار احساس سفتی در سینه ها باشد. چرا که مکرولین آب را به خود جذب می کند اما این عوارضی نیست که به طور جدی نگران آن باشید. همینطور در ادامه این تزریق با کمی کبودی و کوفتگی نیز مواجه خواهید شد که این عوارض بعد از هر عمل جراحی زیبایی سینه پدیدار شده و در عرض یک تا دو هفته رفع می شوند. امکان احساس ناراحتی خفیف در قفسه سینه هم هست که البته این درد با استفاده منظم استامینوفن از بین میرود. از عوارضی که باید در مورد تزریق ژل به سینه نگران بود، ریسک عفونت یا واکنش آلرژیک است که خیلی کم پیش می آید.

برای بدست آوردن اطلاعات زیاد در این باره به مجله رسلکو مراجعه کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *