سایز سینه مناسب

ثبت ستاره !

بهترین سایز سینه زنان در زندگی زناشویی

جراحی زیبایی سینه

همه میدانند که رسیدن به سن بلوغ، تغییرات محسوسی در بدن فرد ایجاد می کند. این نوع تغییرات در بدن هر فرد با جنسیت های مختلف، متفاوت می باشد. به عنوان مثال این مورد در دختران روی رشد سینه ها و … تاثیر می گذارد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین سایز سینه در زنان، راه های مراقبت از سینه، باورهای اشتباه درباره سایز سینه, جراحی زیبایی سینه و همینطور اینکه ایا سایز سینه در روابط زناشویی تاثیر می گذارد آشنا کنیم.

راه های مراقبت از سینه

سینه یک زن در بیست سالگی دارای غدد شیری، چربی و ماده ای به اسم کولاژن که موجب اتصال بافت ها به هم و سفت نگه داشتن آن ها می شود، می باشد. اما بال بالا رفتن سن، کولاژن ها و غدد شیری کم کم ضعیف شده و جای آن ها را چربی های اضافی می گیرند. این چربی های موجل افتادگی سینه ها می شوند. به طور کلی راهی برای پیشگیری نیست اما پوشیدن یک سینه بند که زیرش سیم داشته باشد، میتواند روند این افتادگی های را کند کند.

اگر با بالا رفتن وزنتان، سایز سینه هایتان هم بزرگ تر شده، درواقع شما یک وزن اضافی را به گردن خود انداخته اید که جلوتر شما را با مشکل گردن درد، کمر درد و … روبرو می کند. وزن یک جفت پستان سایز یک چهارم A پوند، سایز B نیم پوند، سایز C سه چهارم پوند و D پوند می باشد.

درباره پوست پستان نیز باید بگوییم که پوست این قسمت به خاطر کشیده شدنش، نسبت به دیگر قسمت های بدن نازکتر بوده به همین دلیل به سرعت دچار خشکی می شود. بنابراین هر شب با یک کرم سفت کننده سینه های خود را مرطوب نگه دارد. کرم های سفت کننده پستان موجب تحریک کولاژن و الاستین می شود و دارای عنصر اشعه ماورا بنفش و عنصر رتینول که ضد چروک است، می باشند. در کل سعی کنید از کرم های مرطول کننده معمولی هم مثل وازلین یا اکوافور برای سفت کردن یا مرطوب کردن ان ها استفاده کنید.

مطالعه کنید :  جراحی زیبایی بینی

قطعا تمام زنان مشکل موی روی پستان ها را دارند. تقریبا تمام زنان چند تار مو یعنی بین دو تا پانزده تار روی پستان یا نوک سینه خود دارند. به طور کلی هرچقدر که موی سر و پوست تیره تر باشد، احتمال اینکه موی روی پستان بیشتر باشد، هست. اگر وجود این موها باعث کاهش اعتماد به نفس شما شده و شما را اذیت می کند، میتوانید با استفاده از روش موم انداختن، آن ها را بردارید. همینطور اگر چند تار مو بیشتر روی سینه تان نیست، میتوانید از موچین استفاده کنید. برای انجام هرکدام از این روش ها، ابتدا اطراف موها را با استفاده از الکل ضد عفونی کرده و در آخر با محلول ضد باکتری ماساژ دهید. با انجام اینکار به مدت دو هفته از شر تمام موها خلاص خواهید شد.

سایز و شکل نوک پستان در هر فردی کاملا متفوات است. همینطور ممکن است جهت آن ها هم متفاوت باشد. نوک سینه ها میتواند سربالا، سرپایین، به چپ یا راست باشد. هیمنطور جهت نوک دو پستان هم ممکن است در بعضی از خانم ها باهم متفاوت باشد. تمام این موردها به نوع رشدی هاله تیره دور نوک پستان دارد، بستگی دارد.

یکی از عواملی که باعث تغییر سایز سینه در زنان می شود، تغییر در مقدار هورمون های بدن بوده که موجب تغییر حالت پی در پی سینه ها می باشد. اگر توجه کرده باشید، روزهای اولیه بعد از عادت ماهانه به دلیل توازن هورمون ها، بافت سینه نرم تر از همیشه می باشد. اواسط دوره نیز به خاطر هورمون استروژن سینه های حساس تر از قبل شده و سرانجام یک هفته قبل از عادت ماهانه، به خاطر مقدار بالای پروژسترون سینه ها کمی دردناک و متورم می شوند. در این حالت بهتر است از مسکن ها استفاده کرده و از مصرف چای و قهوه بکاهید.

مطالعه کنید :  عوارض جراحی سینه

شاید کمتر کسی مشکل آفتاب سوختگی سینه ها را شنیده باشد. بله، سینه ها هم ممکن است از زیر سینه بند هم آفتاب سوخته شوند! سینه بندها تنها به اندازه یک کرم ضد آفتاب با SPF پنج تا هفت کار می کند. اما در کل اگر میخواهید به ساحل بروید و حمام آفتاب بگیرید، حتما از کرم های ضد آفتاب با SPF پانزده استفاده کنید که محافظ ماورا بنفش هم باشد.

سایز سینه ربطی به زیبایی شکاف بین سینه ندارد. چیزی که مهم است، حالت سینه و موقعیت سینه روی بدن شماست. همینطور پهنای بدن نیز عامل مهمی است. به عنوان مثال اگر بدن از سما زیر بغل تا پایین باریک باشد، این شکاف زیباتر می شود.

بعضی از باورهای نادرست در زمینه سایز سینه

افراد کمی پیدا می شوند که کاملا از سایز سینه های خود راضی باشند و یا احساس کنند که دارای سینه های بسیار کوچک و یا بسیار بزرگ هستند. همیشه در این میان سوالی ذهن دختر خانم های جوان را درگیر می کند که آیا سایز سینه و این تفاوت ها میتواند روی کارایی و سلامت سینه آن ها تاثیر بگذارد؟ خیر! در کل سایز سینه هرگز تغییری در عملکرد بیولوژیکی ایجاد نخواهد کرد. همینطور یکی دیگر از باورهای غلط که بین زنان رایج است، این بوده که سایز سینه میتواند تاثیری در مقدار توانایی تولید شیر داشته باشید. این باور نیز اشتباه بوده و سایز سینه هیچگونه ربطی به مقدار توانایی تولید شیر ندارد. در طول ماموگرافی نیز سایز سینه در مقدار درد شما تاثیر ندارد. همینطور سایز سینه تاثیری هم در به ابتلا شدن به سرطان سینه و یا درمان آن ندارد.اما راه حل جراحی زیبایی سینه برای رسیدن به فرم دلخواه سینه وجود دارد .

مطالعه کنید :  روش‌های سفت کردن سینه

بهترين سايز سينه چند است؟

زنان و بانوان به این معتقدند که آقایان سینه های سایز بزرگ تر را بیشتر ترجیح میدهند. به همین خاطر تمایل به افزایش سایز سینه در بانوان بیشتر شده و اکثر بانوان، پول زیادی صرف افزایش سایز سینه های خود صرف کرده و با اینکار سلامتی خود را به خطر می اندازند. اغلب خانم ها دوست دارند به سایز سینه مورد علاقه آقایان نگاه کرده و نظرشان را در این باره می پرسند. از زمان های دور تاکنون، یکی نقاط جذاب برای مردان، سینه زنان بوده. همینطور سایز سینه، شکل آن هم در جذب مردان تاثیر دارد. سایز و شکل و … در هر مردی متفاوت و سلیقه است، حتی برای بعضی از مردان سایز سینه اصلا اهمیتی ندارد. البته بررسی ها نشان داده که مردان مجرد سینه های بزرگ تر را به کوچک تر ترجیح میدهد و دلیل این پدیده هم هنوز مشخص نیست! و در آخر باید بگوییم که سایز سینه در روابط زناشویی امر مهمی نیست! آیا تابحال شنیده اید که مردی به خاطر سایز سینه یک زن با او ازدواج کرده باشد؟ بله این موضوع درست که داشتن سینه های سفت و خوش فرم برای زن یک جذابیت است اما این موضوع تنها مسئله ای نیست که یک مرد از همسر خود بخواهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مجله روسلکو مراجعه کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *