لیفت سینه با لیزر

لیفت سینه با لیزر
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

طریقه لیفت سینه با لیزر

لیفت سینه با لیزر

گر به دنبال بالا کشیدن پوست و خوش فرم کردن پوست سینه های خود با روشی ایمن تر از جراحی زیبایی سینه هستید، پیشنهاد ما به شما لیفت سینه با لیرز است. شما میتوانید با لیفت سینه پوست سینه های خود را بالا بکشید و در نتیجه آن بافت سینه ای سفت و خوش فرم داشته باشید. لیف سینه با روش لیزر، یک راه کاملا مفید و ایمن بوده که همچنین علائم پیری را در بافت پستان شما کمتر می کند. همینطور در انظر شکل و اندازه نیز موثر می باشد. قبل از اینکه از روش لیزر برای لیفت کردن سینه استفاده کنند، جراحی زیبایی سینه برای بالا کشیدن پوست سینه، تنها راه برای لیفت کردن بود. در این روش نیز مثل دیگر جراحی های زیبایی سینه باید در خانه استراحت کنید و زخم های متعددی را روی پوست سینه خود تحمل کنید. همینطور این روش از دیگر روش ها برای لیف سینه گران تر می باشد.

مزایای لیف سینه نسبت به جراحی

از هر نظر که فکر کنید، روش لیزر نسبت به جراحی زیبایی سینه برای لیفت کردن سینه بسیار بهتر و مناسب تر است. این روش غیر تهاجمی بوده و فرد نیاز ندارد تا هفته ها در تخت خود بماند و استراحت کنید. در لیفت سینه با لیزر، اسکار دیده نمی شود و احتیاجی نیست تا از فرد مورد نظر بعد از عمل مراقبت شود. بعد از لیفت سینه با لیزر ممکن است احساس کنید که پوست سینه تان بسیار کلفت شده که باید بگوییم این کاملا طبیعی است. به خاطر انرژی گرمایی که در ساختارهای پوستی ایجاد شده احساس می کنید که پوستتان کلفت شده است. شما باید به طور دائم بعد از لیفت سینه با لیزر، سینه های خود را مرطوب نگه دارید. لیفت سینه یک عمل دو مرحله بوده که در نتیجه آن سینه های سطح سینه و بافت سینه سفت می شوند. عمل لیزر بر خلاف عمل جراحی زیبایی سینه غیر تهاجمی بوده و از این روش برای برداشتن پوست اطراف سینه و سفت کردن آن به طور کاملا ایمن استفاده می شود. این کار با ساطع کردن یک نور لیزر به داخل بافت سینه بوده که ایجاد گرما و حرارت می کند.

مطالعه کنید :  کوچک کردن باسن با عمل جراحی

لیف سینه بدون جراحی یعنی چه ؟

هر زنی دوست دارد که سینه هایی سر بالا و خوش فرم داشته باشد. دلایل آن نیز میتواند متفاوت باشد. به عنوان مثال ممکن است بعد از افزایش و کاهش وزن، بارداری و … از حالت سینه های خود راضی نباشد و مجبور به انجام عمل های جراحی شود. از این رو لازم است که حتما روش ها و گزینه هایی که برای عمل جراحی زیبایی سینه نیاز است را انجام دهند. اما در این میان گزینه های دیگری هم هستند که نیازی به جراحی زیبایی سینه ندارند. یکی از این روش ها، لیرز است. لیفت سینه با لیرز همراه را جراحی لیفت سینه انجام می شود. همزمان با لیفت سینه با لیزر، جراح با کمک انرژی لیزر بافت های سینه را به سمت بالا کشیده و درواقع یک سینه بند داخلی در سینه ها به وجود می آورد. لیفت سینه با لیزر یک روش جایگزین برای جراحی لیفت سینه نیست، اما یک نوع تکنیک خوب برای بهبود نتیجه این جراحی زیبایی سینه می باشد. اثر جراحی زیبایی سینه با لیزر مثل پوشیدن یک سوتینی است که سینه ها را بالا کشیده و از آن ها مراقبت می کند. همینطور انرژی که از این دستگاه ها ساطع می شود، موجب تحریک بافت های بدن به تولید کردن کلاژن بسیار شده که در نتیجه از بافت های سینه حمایت بسیار می شود. پلاسمای غنی شده از پلاکت ها هم یک راه غیر جراحی سینه برای لیفت کردن است. در این روش از فرد بیمار خون گرفته و آن را در سانتریفوژ میچرخانند تا پلاکت ها از بقیه خود جدا شوند و سپس آن را به نواحی مخصوصی تزریق می کرد.

مطالعه کنید :  جراحی زیبایی شکم و پهلوها

عوارض و ناراحتی هایی که ممکن است در طول عمل لیفت سینه با لیزر رخ دهد!

لیفت سینه با استفاده از روش لیزر آنچنان بی عوارض و بی درد نیست. شاید بهتر از جراحی زیبایی سینه باشد، اما عوارضی هم داشته که در ادامه شما را با آن ها آشنا می کنیم. لیفت سینه با لیزر برای بیماران همراه با درد بلافاصله بعد از درمان گزارش شده است. البته این روش کاملا قابل تحمل بوده و باعث بروز عارضه جانبی نمی شود. همینطور آسیب های پوستی، اسکار، عفونت و … نیز در لیزر رخ نمیدهد.

اطلاعات بیشتر را در رابطه با این زمینه در مجله روسلکو بخوانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *