نکات جالب و کاربردی در اسباب کشی

0
39

نکات کاربردی در اسباب کشی

همه ی ما می دانیم که اسباب کشی سختی های خاص خود را داشته است و تقریبا بیشتر افرادی که آن را تجربه کرده اند دلخوشی از اسباب کشی ندارند ولی دقت داشته باشید که از زمان جمع کردن وسایل تا هماهنگ کردن با اتوبار و باری مناسب می تواند سبب شود تا بسیاری از مشکلات به آسانی برطرف شود و ما بدون اینکه آسیبی به وسایلمان وارد شود، اسباب کشی را به پایان برسانیم.
در ادامه توسط اتوبار و باربری  نکاتی برای شما عزیزان ذکر شده است که می تواند به عنوان کلید موفقیت شما در اسباب کشی به شمار بروند. کافی است که شما به خوبی از این نکات آگاهی پیدا کنید و در زمان اسباب کشی آن ها را مد نظر بگیرید.
نکات مهم
۱)اولین نکته ی که قصد معرفی آن را به شما داریم در مورد مکان جدیدی است که می خواهید وسایل را به آنجا انتقال بدهید. این امکان را باید به خوبی تمیز کنید و هر گونه اقدامی که لازم است را برای محل جدیدتان در نظر بگیرید مثل لکه گیری در و پنجره ها، نقاشی خونه، شستن موکتها و…
۲)در جمع کردن وسایل و بسته کردن آن ها نکات ضروری وجود داشته است که باید آن ها را مدنظر بگیریم. یکی از این نکات این است که وسایل غیرضروری را نباید با وسایل ضروری قاطی کنیم پس می توانیم ۲ اولویت را برای خودمان تعیین کنیم که شامل وسایل مهم و ضروری، وسیله های کم اهمیت است.
۳)از دیگر نکاتی که بارها به آن اشاره کرده ایم این است که روی درب کارتن ها بنوسید که محتویات درون آن چیست. این کار را می توانید با ماژیک انجام بدهید یا اینکه روی آن برچسب بزنید.
۴)زمانی که وسایل را به خانه ی جدیدتان انتقال دادید سعی کنید هر کارتن را در محل نزدیکی بگذارید که میخواهید محتویات کارتن در آن قرار بگیرد تا نیازی نباشد دوباره آن ها را جابه جا کنید اینگونه در زمان نیز صرفه جویی کرده اید.
۵) تلاش کنید که پیش از هر چیزی تمام وسایل آشپزخانه ی خودتان را بچینید بعد از آن به سراغ اتاق خواب ها بروید و سپس اتاق کودک را بچینید.
۶)بهترین کار این است که وسایل غیرضروری را جمع کنید تا دور و اطراف تان را خلوت نمایید.
۷)برای اینکه لبه مبل هایتان را لب پر نکنید یا ضربه ی به آن ها وارد نشود می توانید روکش های آن ها را بر روی مبل ها قرار داده و به خوبی آن ها را بسته بندی کنید.
۸)توصیه می شود که برای اسباب کشی از صبح استفاده کنید که انرژی کافی برای جابه جایی داشته باشید. هوا هم روشن است و بخوبی می توانید بر روی هر چیزی تمرکز کنید.
۹)در باربری و اتوبار آربی بار کارشناسانی قرار دارند که به شما کمک می کنند تا از راهکارهای مفید در زمان بسته بندی استفاده کنید که قطعا برای شما بسیار مفید می باشند. اگر شما به نکات گفته شده دقت داشته باشید قطعا بدون هیچ گونه ضرر و آسیبی می توانید اسباب کشی را به پایان برسانید.