هزينه جراحي زیبایی پروتز سينه

ثبت ستاره !

هزينه جراحي زیبایی پروتز سينه چطور محاسبه می شود ؟

جراحی زیبایی سینه

اگر از مشکل کوچکی سینه های خود رنج میبرید، راه حل مشکل شما پروتز سینه بوده که از روش های رایج و محبوب در دنیاست. بسیاری از بیماران هستند که از نتیجه این جراحی میترسند، اما دراقع نتیجه این عمل جراحی زیبایی سینه بستگی به انتخاب درست پروتز و جراح زیبایی پروتز سینه دارد. انتخاب یک جراح زیبایی پروتز سینه مجرب و کار درست برای گرفتن نتیجه خوب و مورد نظر بسیار اهمیت دارد. این جراحی زیبایی براساس انتخاب نوع و اندازه مناسب پروتز و همینطور خواسته ها و معاینه بیمار می باشد. دکتر جراح خوب دکتری است که بیمار خود را در جهت انتخاب بهترین روش و بهترین پروتز همراهی کرده تا این عمل جراحی زیبایی به نتیجه خوب برسد.

قبل از هزینه برای عمل جراحی زیبایی پروتز سینه

باید بدانید که این جراحی، یک جراحی ساده نبوده و به عوامل بسیاری از جمله موارد زیر مرتبط می باشد :

  • در ابتدا به بیماران کاملا آموزش داده شده که چه اتفاقی خواهد افتاد و از وی رضایتنامه آگاهانه دریافت می کنند.
  •  یک دکتر جراح زیبایی خوب، قبل از عمل بافت بیمار را مورد بررسی قرار میدهد.
  •  اگر دکتر جراح خوبی را برای عمل پروتز سینه خود انتخاب کرده باشید، با انتخاب روش جراحی مناسب، روند بهبود را برای شما سریعتر می کند. .
  •  در آخر نیز باید تمام آموزش های لازم را بعد از عمل درباره پروتز سینه را ببینید.
مطالعه کنید :  بهترین روش عمل زیبایی سینه

دکتر جراح زیبایی پروتز سینه باید درباره هر پروتز به بیمار توضیحات لازم را داده و در انتخاب پروتز مناسب به بیمار خود کمک کند. درواقع جراح و بیمار باید این موضوع را درک کنند که سایز و نوع پروتز نیز باید از نظر ابعاد و بافتی که بدن داشته مناسب باشد. دکتر جراح باید تمام محدودیت های پوشش بافتی پستان را براساس انتخاب پروتز و همینطور شگل و توپوگرافی پستان در نظر بگیرد. در جلسه مشاوره، بیمار از نظر خصوصیات فیزیکی توسط جراح بررسی شده تا متوجه عدم تقارن و حدود آناتومیک پستان ها شده تا جراح بتواند در انتخاب نوع پروتز به بیمار کمک کند. در آخر نیز بعد از گذراندن تمام این مراحل و عمل، مراقبت های بعد از عمل را باید به بیمار آموزش داده شود. دکترسینا غیلثی حافظی تمام این مراحل و مراقبت های قبل و بعد عمل جراحی زیبایی سینه را به بیماران خود آموزش داده و با شیوه خوب عمل جراحی خود نتیجه بسیار خوبی به بیماران میدهد.

هزینه این عمل جراحی زیبایی روی سینه چقدر است؟

عمل بزرگ کردن سایز سینه که به آن پروتز سینه و یا ماموپلاستی میگویند، از پروتز محلول نمک، پروتز ژل سیلیکون و یا در بیشتر موارد از راه تزریق چربی در سینه انجام می شود. بنابراین هزینه عمل جراحی زیبایی سینه براساس استفاده از ژل های سیلیکونی و اندازه های آن مختلف می باشد. هزینه این گونه عمل برای هر پزشک جراح متفاوت بوده اما معمولا بین ۱٫۵ تا ۴٫۵ میلیون تومان می باشد. هزینه روش تزریق چربی و هزینه پروتز سینه نیز به چند عامل متفاوت بستگی دارد، به عنوان مثال اینکه از چه نوع ماده بیهوشی برای بیهوش کردن فرد استفاده شده است، از کدام قسمت بدن و صورت فرد به چه مقدار چربی تزریق شده و … . همینطور موقعیت مکانی کلینیک که در آن تزریق چربی انجام می شود هم عامل موثری بوده. برند و سایز پروتز سینه، هزینه های جانبی مثل دارها، مراقبت های بعد از جراحی، هزینه کلینیک، هزینه داروها، قیمت پروتز، دستمزد جراح، ویزیت ها و … نیز تاثیر گذار می باشد. بعد از در نظر گرفتن تمام این عوامل، انتخاب یک پزشک متخصص خوب و مجرب بسیار امر مهمی بوده که اگر تحقیقات راجب آن به خوبی انجام نشود، ممکن است از نتیجه بدست آورده ناراضی باشید و مجبور به عمل دوباره شوید. دکتر مجرب سینا غیاثی حافظی هزینه بسیار کمی برای این عمل جراحی زیبایی از بیماران خود دریافت کرده و با نحوه عمل خود، نتیجه بسیار خوبی را برای بیماران رقم می زند.

مطالعه کنید :  سایز سینه مناسب

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات دیگر مجله روسلکو مراجعه کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *