پیوند ابرو , قیمت و هزینه پیوند ابرو , تکنیک پیوند ابرو , روشهای پیوند ابرو , متخصص پیوند ابرو : زیبایی یکی از موضوعاتی است که این روزها همه تقریبا به آن دقت فراوانی داشته اند و سعی می کنند که خود را زیبا تر نشان بدهند . عمل های زیبایی در این سالها نسبت به سال های گذشته متقاضیان زیادتری داشته است که شامل عمل زیبایی بینی ، کاشت مو و … بوده است.لازم است که در صورت هر شخصی تناسب برقرار باشد تا او بتواند اعتماد به نفس خود را داشته باشد و البته می توانیم در مورد زیبایی بگوییم که برخی از افراد به علت عدم زیبایی و نداشتن تناسب با مشکلات جدی روبرو می شوند.

پیوند ابرو

امروزه یکی از روش های که در علم پزشکی استفاده می شود پیوند زدن است که مراجعین و افراد زیادی هستند که می خواهند از پیوند ابرو استفاده کنند.متاسفانه افرادی که دچار ریزش ابرو هستند نمی توانند با مصرف دارو هم نمی توانند این ریزش ها را برطرف کنند و درمان قطعی برای آن وجود نداشته است.البته ریزش ابرو می تواند سبب کاهش اعتماد به بنفس و ایجاد مشکلاتی برای افراد شود.

بهترین و جدیدترین روش پیوند ابرو

یکی از روش های که هم اکنون برای پیوند ابرو از آن استفاده می شود روش پیوند ابرو با تکنیک FUE است که در آن مضررات و معایب روش های گذشته وجود نداشته است و شما در این تکنیک می توانید هر مدل ابروی را که دوست دارید داشته باشید و دیگر نیازی نیست دوران نقاهتی را پشت سر بگذارید یا ترس از عوارض جانبی داشته باشید زیرا در این روش همه ی عیب ها برطرف شده اند و شما می توانید خواب مو منظم داشته باشید که موجب شده این روش به عنوان بهترین روش کاشت برو شناخته شود.

آیا شما هم از افرادی هستید که دوست دارید کاشت ابرو را انجام بدهید؟

معمولا افرادی که برای کاشت ابرو مراجعه می کنند می توانند آن را انجام بدهند و شرایط باید به گونه ی محیا شود که عوارض جانبی به کم ترین میزان خود برسد.معمولا افرادی کیس های خوبی برای کاشت ابرو هستند که ابروهایشان را بر اثر عوارضی مثل استفاده از موچین ، مسائل ژنتیکی ، آسیب زخم و … از دست داده اند.

البته افرادی نیز وجود دارند که به علت مریض های پوستی alopecia areata و frontal fibrosing alopecia , و یا شرایط های دیگری دچار ریزش ابرو می شود و این افراد نیز می توانند برای کاشت ابرو کیس های خوبی باشند و البته می توانند به واسطه رشد غیر قابل قبول موها کیس های خوبی نیز نباشند.

پزشک شما مشخص می کند که آیا واقعا شما از افرادی هستید که مناسب کاشت مو هستید یا خیر که این امکان وجود دارد بافت برداری از قسمتی ویژه توسط پزشک متخصص امراض پوستی توصیه گردد.

انتظارهای که ما از عمل کاشت ابرو داریم در بسیاری از موارد برای ما بسیار مهم است و معمولا هدف ما از انجام چنین عملی ، بهبود ابروهاست و دوست داریم ابروهای زیبایی داشته باشیم ولی گاهی برخی از خواسته ها غیر منطقی هستند و در هیچ شرایطی عملی نخواهند شد.

زمان انجام عمل پیوند ابرو

افراد زیادی هستند که همواره در مورد زمان انجام عمل از پزشکان و متخصصان سوال می پرسند که باید بدانید این زمان به میزان موی بستگی دارد که کاشته می شود. اگر عمل کاشت در انتهای سمت پایین ابرو صورت بگیرد عموما به زمان ۲ تا ۳ ساعت نیاز می باشد ولی اگر در سمت بالای ابرو باشد به سه تا پنج ساعت نیاز است. دلیل این تفاوت زمانی این می باشد که باید هر مو به دقت تمام به صورت تک به تک درون ابرو کاشته شود.

پیامدهای بعد از کاشت ابرو

معمولا برای زمان بهبود این روش بین پنج تا هفت روز تعین می شود. این با وجودی است که در هفته های اولیه در قسمت های کوچک کنار هر مو ، رنگ صورتی نشان داده می شود که بعد از ریزش موهای این قسمت ، در طول هفته های بعدی این رنگ صورتی محو می گردد و به آهستگی به نواحی طبیعی به نظر می آید.

افرادی که کاشت ابرو را انجام میدهند پس از چه زمانی می توانند به فعالیت های خود ادامه بدهند و سر کار بروند؟

به صورت کلی شما می توانید پس از انجام عمل کاشت ابرو ، سه روز را در استراحت سپری کنید و بعد از آن به فعالیت خود ادامه بدهید.البته ممکن است پس از سپری کردن این سه روز باز هم علامت های از کاشت روی ابروهای شما باقی مانده باشد و به صورت کامل محو نشود و شما ترجیح بدهید زمان بیشتری را به استراحت بگذرانید و به فعالیت های خود ادامه ندهید.

قیمت و هزینه پیوند ابرو

هزینه پیوند ابرو

کاشت ابرو و یا پیوند ابرو همیشه یکی از راه های درمان دائمی برای خلاصی از طاسی ابرو می باشد . امروزه با پیشرفت علم پزشکی در مینه کاشت مو دیگر نگرانی برای کاشت ابرو و یا مو نیست و بدون هیچ نوع عارضه و خظری قابل انجام است . اما در رابطه با قیمت و هزینه کاشت ابرو باید بگم که اکثر کلینیک کاشت مو , برای خود بر اساس تعرفه پزشکی هزینه هایی را اعلام می کنند . لذا هزینه کاشت ابرو می توان بر اساس برخی از فاکتورها متغییر باشد مانند : میزان طاسی ابرو , وسعت پیوند و نوع پوست و …