کاشت مو به روش hrt , قیمت و هزینه کاشت مو به روش HRT , متخصص کاشت مو hrt , کلینیک تخصصی کاشت مو به روش hrt , روش hrt برای کاشت مو , تکنیک کاشت مو hrt : امروزه کاشت مو بیشتر از گذشته با استقبال روبرو شده است و هر کسی معمولا می خواهد که موهای زیبایی داشته باشد و به آنها اهمیت میدهد. در چندین سال گذشته سن کاشت مو از ۳۵ سال به ۲۵ سال کاهش داشته است و دانشمندان و متخصصان در این باره بر این نظرند که عوامل کاهش چشم گیر سن کاشت مو مسائل روانی و روحی هستند و البته اینکه هر روز تغذیه ها نسبت به گذشته بدتر و بدتر می شود.

کاشت مو به روش hrt

کاشت مو فرآیندی است که در آن موها از قسمت های پشت سر یا همان بانک مو برداشته می شوند و در بخش های جلویی که مو نداشته و طاس است کاشته می شوند البته کاشت مو را با نام پیوند مو نیز می شناسند که حدود ۳۰ سال قبل به دنیای پزشکی وارد شده و هر سال پیشرفت های بسیاری داشته است.

کاشت مو به روش hrt

در رابطه با کاشت مو یک نکته جالب این است که علاوه بر اینکه می تواند بر روی زیبایی تاثیر زیادی داشته باشند و همچنین سبب تغییرات زیاد در چهره شود ، از لحاظ روحی و روانی هم به فرد کمک می نماید.

یکی از مهم ترین شاخص ها در کاشت مو ، بانک موی فرد است که اگر بانک موی مناسب باشد می تواند کاشت را انجام داد البته منظور این نیست که افرادی که بانک موی ضعیف دارند نمی توانند کاشت مو را انجام بدهند بلکه منظور این است تراکم مناسب را نمی توانند دریافت نمایند و به همین علت کاشت مو به روش hrt به عنوان تنها گزینه و ایده آل ترین گزینه برای آنها به شمار می رود که به واسطه کلینیک و مرکز بانک مو که قرار است کاشت را انجام بدهد ، تهیه و تامین می شود.

موهای که در این کاشت مو تهیه می شوند به صورت کاملا طبیعی هستند و به علت اینکه روی پوست سر انجام می گردد بدون درد ، بدون جراحی ، بدون بی حسی ، بدون بیهوشی و … می باشند و به عنوان تنها راه حلی است که می توانند برای ریزش مو موثر باشند و همچنین جایگزینی است که برای موهای افرادی که دچار ناراحتی قلبی و فشارخون بالایی هستند،مناسب می باشد . به صورت کلی همه ی افرادی که نمی توانند کاشت مو را انجام بدهند می توانند از این روش استفاده کنند.

کاشت مو به روش hrt چه مزایایی دارد؟

  1. در این روش نیازی به بانک مو نیست و از بانک موی فرد استفاده نمیشود.
  2. این روش هیچ گونه عوارض جانبی،بیهوشی ، دوران نقاهت،خونریزی،درد وجود ندارد.
  3. در این روش تراکم موها بسیار زیاد است و خط فرق و خط رویش به صورت کاملا طبیعی می باشد
  4. همانطور که در پاراگراف های بالا گفته شد این روش اصلا دوران نقاهت و عوارض جانبی ندارد و فرد می تواند بدون هیچ نگرانی به فعالیت های خود ادامه دهد.
  5. نیازی نیست در این روش حدود ۶ ماه تا ۹ ماه منتظر رویش موهایتان باشید زیرا از همان ابتدا موهای برای فرد کاشته می شود که بلند است.