کاشت مو به روش SUT , قیمت و هزینه کاشت مو به روش sut , متخصص کاشت مو sut , کلینیک تخصصی کاشت مو به روش sut , روش sut برای کاشت مو , تکنیک کاشت مو SUT

کاشت مو به روش SUT چیست؟

تحقیقات زیادی برای کاشت مو انجام شده است و محققان و دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که در کاشت مو باید بانک موی شخص متقاضی حفظ شود و همچنین آسیبی به فولیکول های مو در زمان برداشت و کاشت نرسد که این موضوعات به عنوان هدف برای آنها به شمار رفته اند.  در ادامه با تلاش ها و تحقیقات بسیاری که انجام شد روشی با نام SUT به وجود آمد که در ادامه این پست به تشریح این روش پرداخته ایم. با ما همراه باشید…

کاشت مو به روش SUT

روش کاشت مو SUT

این روش به دلیل تغییرات زیادی که نسبت به روش های گذشته داشت توانست تحولی بزرگ را در دنیای کاشت مو پدید بیاورد و به گونه است که برای برداشت از وسایل اتوماتیک استفاده می شود و فولیکول ها به صورت تک تک برداشته می شوند و همچنین این برداشت به صورت پراکنده می باشد که موجب می شود هیچ فردی نتواند در پشت سر شما متوجه این برداشت ها شود.

پروسه برداشت در روش SUT

تحقیقات زیادی صورت گرفته تا برداشت در روش SUT به گونه ی باشد که به فولیکول ها آسیب نبینند و پرت شدن آنها به حداقل برسد و در واقع تلاش ها در این زمینه به حداقل رسیده و همه ی موهای که برداشته می شوند به همان میزان در جایی دیگری کاشته می شوند.

در روش های گذشته بدین صورت بود که برای کاشت باید زمان طولانی صرف می شد که موجب می شد بیمار و متخصص خسته شوند و کیفیت کار از ابتدا تا انتها متفاوت باشد ولی این روش با سرعتی سه برابر از گذشته تقریبا در حال انجام است و تنها روشی می باشد که در آن حداکثر فولیکول ها برداشته می شوند.

سازمان ذی صلاح در چند سال پیش اعلام کرده بود که دیگر روش های FUT و FIT منسوخ شده اند و به دلیل های مختلفی برخی از مرکزها دیگر از آنها استفاده نمی کردند ؛ البته منسوخ شدن به این معنی نیست که نمی توان دیگر آن را انجام داد. برخی از مراکز متاسفانه به اسم روش SUT از روش های منسوخ شده استفاده می کنند و حتی نام روش را به بیمار نمی گویند که این کار نه از نظر علمی و نه از نظر اخلاقی اصلا کار درستی نیست.

در مرحله کاشت بیش تر از گذشته به خط روسش و آناتومی توجه شده است و برای طراحی خط رویش با بیمار هماهنگی های لازم صورت می گیرد و با توجه به خواسته های او صورت می پذیرد ، در این روش دیگر جراحی ، درد، خونریزی ، بیهوشی وجود ندارد و درصد خطاها به دلیل استفاده از اخرین متد کاشت مو به حداقل رسیده است.

دستگاه SUT

هر فردی برای اینکه کاری را انجام بده نیاز دارد تا در رابطه با آن تصمیم گیری های را انجام بدهد. کاشت مو نیز از اقداماتی است که باید پیش از اینکه آن را انجام بدهید در مورد آن اطلاعاتی بدست بیاورید.

جدیدترین روش کاشت مو | sut

کاشت مو دارای روش های متعددی است که البته برخی از انها دیگر استفاده نمی شوند و روش های جدید جایگزین آنها شده اند.

یکی از جدیدترین روش ها که برای کاشت مو استفاده می شود SUT است که به عنوان اخرین روش هم اکنون شناخته شده است .

در این روش بسیار تلاش شده که به فولیکول ها آسیبی وارد نشود و توجهی ویژه ی به بانک موی فرد شده است.

این روش در بسیاری از مرکزهای کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد.این روش به نسبت روش های گذشته تغییرات و تحولات مناسبی داشته است که سبب شده مزیت های ویژه ی را برای متقاضیان داشته باشد. در روشSUT برداشت مو به وسیله دستگاه های اتوماتیک انجام می گردد و فولیکول های مو به صورت تک تک در این روش برداشته می شوند که این برداشت ها به شکل های پراکنده هستند و همین موضوع سبب می شود که بعد از انجام کاشت مو ، هیچ فردی با دیدن موهای پشت سر شما به کاشت مو شما پی نبرد.

دستگاه sut چیست؟

اگر کاشت مو به روش SUT انجام گردد تفاوت های با FUT داشته است و همین موضوع سبب می شود که مزیت های برای آنها داشته باشد.

روش های گذشته بدین صورت بود که زمان طولانی نیاز بود که برداشت مو انجام شود و همین موضوع سبب می شود که بیمار و تکنسین ها خسته شوند و نتیجه از وسط تا انتهای کار با کیفیت پایین تری انجام شود ولی در روش SUT با سرعت کار کاشت انجام می شود و می توان گفت این سرعت به نسبت روش های قدیمی سه برابر بیشتر است ، در واقع روش SUT به عنوان روشی است که در آن حداکثر فولیکول ها را برداشت می شوند.

یکی از سازمان های ذی صلاح حدود ۴ سال پیش اعلام کرد که کاشت مو به روش FUT و FIT منسوخ شده است ولی هنوز در برخی از مراکز از آنها به دلایلی استفاده می کنند.گاهی دیده شده که اصلا اسم روش به بیمار گفته نمی شود و از روش های قدیمی استفاده می کنند که کار از نظر علمی هیچ گونه اعتباری نداشته و از نظر اخلاقی نیز اصلا تایید نمی شود.

باید بدانید که دستگاه SUT با دستگاه سیفر کاملا متفاوت می باشد و در روش SUT با دستگاه SUT برداشت مو انجام می شود که در نهایت بدون اینکه به گرفت های همسایه آسیبی وارد شود برداشت سالم موها صورت می گیرد.