کاهش هزینه های اسباب کشی

0
41

کاهش هزینه های اسباب کشی
یکی از مواردی که در فرآیند اسباب کشی برای افراد زیادی مهم است ،ارزان تمام شدن اسباب کشی می باشد که به موارد مختلفی وابسته است که می توانیم به نوع بسته بندی اجناس، دقت در زمان جابه جایی و رعایت تمهیدات پیش و بعد از اسباب کشی اشاره کنیم.
اگر شما تصمیم داشته باشید که یک اسباب کشی ارزان و البته بدون آسیب خسارت مالی و جانی را داشته باشید باید به نکات زیر دقت نمایید:
– نحوه ی کاور کردن صحیح لوازم شیشه ی
– بسته بندی صحیح وسایل چوبی و فرش ها
– جابه جایی صحیح و بقاعده ی وسایل و لوازم سنگین و بزرگ
– چگونگی چیدمان وسایل در ماشین حمل و نقل
– و…
بسیاری از باربری ها مثل آربی بار برای اینکه در هزینه های اسباب کشی مشتریان عزیز کاهش قیمت وجود داشته باشد ،کارتنهای محکم جهت بسته بندی، استفاده از وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک ها و نایلون ها مخصوص را به مشتریان پیشنهاد می دهند.
همچنین استفاده از کارگران با تجربه آربی بار می تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن پروسه باربری را انجام بدهید. البته دقت کنید اطمینان داشتن از باربری می تواند از بسیاری از استرس ها در روز باربری برای مشتریان را کاهش بدهد.
همواره یکی از مسائلی که بیشتر صاحب های بار را تحت شعاء قرار می دهد ،نبود یک قیمت واحد و ثابت در اثاث کشی می باشد چون تعرفه های اسباب کشی ارزان با توجه به زمان باربری(فصل باربری) متفاوت است و می توان گفت در تعیین قیمت کرایه ها عامل های مختلفی نقش دارند.
هزینه های اسباب کشی شامل چه مواردی می باشد:
شما باید بدانید که هزینه های اسباب کشی موارد متفاوتی را شامل می شود و پس از بررسی تمام این موارد می توان تخمین زد که چقدر هزینه برای اسباب کشی لازم است.
کارگر و زمان اسباب کشی :باید از میزان تعرفه قیمت ها برای هر ساعت توسط یک کارگر را از شرکت اتوبار بپرسید. مثلا ممکن است به صورت کلی فرآیند اسباب کشی سه ساعت و با سه کارگر باشد.
هزینه ی بسته بندی وسایل : از ابزارهای مختلفی استفاده می شود تا بسته بندی وسایل صورت بگیرد. مثلا باید هزینه های را که بابت کارتن، چسب و… پرداخت می نمایید در نظر بگیرید و همچنین از دستمزد بسته بندی کردن وسایلتان نیز اگاه باشید.
ماشین حمل و نقل: از اصلی ترین گزینه های است که در کاهش هزینه ها بسیار موثر می باشد اگر وسایل شما بسیار زیاد نیست پس لزومی ندارد از ماشینهای بزرگی مثل کامیون استفاده شود بلکه حمل با نیسان نیز امکان پذیر خواهد بود.
چیدمان وسایل جدید: در صورتی که خودتان حوصله ندارید وسایل تان را در خانه ی جدیدتان بچینید یا اینکه زمان و فرصت ندارید می توانید از شرکت باربری بخواهید اینکار را برای شما انجام بدهند البته هزینه های اضافی را باید خودتان پرداخت کنید که در افزایش هزینه ی تمام شدن باربری موثر است.
حمل وسایل سنگین: پیشنهاد ما این است که خودتان اینکار را انجام ندهید مگر اینکه از لحاظ بدنی برای اینکار امادگی های از قبل داشته باشید.