کاشت مو در مشهد , روشهای کاشت مو در مشهد , کلینیک کاشت مو در مشهد , مرکز کاشت مو در مشهد , تکنیک های کاشت مو در مراکز ترمیم مو در مشهد , ترمیم مو در مشهد :

کاشت مو در مشهد

جمع بندی کلی در مورد کاشت مو و روش های آن

امروزه بیشتر از گذشته زیبایی مورد اهمیت واقع شده است و هرکسی سعی می کند به گونه ی خود را زیباتر از گذشته نشان دهد.مو یکی از مهم ترین عواملی است که در زیبایی موثر می باشد و در واقع پیوند مو و کاشت مو جز محبوب ترین و جذاب ترین عمل های زیبایی هستند.

کاشت مو در ابتدا نوعی جراحی سخت بود و هر کسی حاضر نبود آن را تجربه کند ولی خوشبختانه با پیشرفت عمل این روش ها نیز بروز شده اند و می توانند آسان تر از گذشته انجام گردند.

هر کسی که قصد داشته باشد کاشت مو را انجام بدهد باید پیش از آن اطلاعات جامع و کاملی در مورد کاشت مو کسب کند تا بتواند با دید باز برای کاشت اقدام نمایند. به تعریفی ساده و روان می توان گفت کاشت مو ، فرآیندی است که موها از پشت سر برداشته می شوند و در قسمت های بی مو یا طاس کاشته می شوند .
این روزها افراد زیادی هستند که برای کاشت مو در مشهد اقدام می کنند و متقاضیان با پایین آمدن سن ریزش مو بیشتر شده اند و علت آن نیز بروز بیماری ها و ژنتیک است.

در ایران هم از روش های جدیدی استفاده می شود که کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز استفاده می شوند البته گاهی متخصصان ما توانسته است از آنها نیز جلوتر باشند ولی بعضی از افراد تصور می کنند که روش های استفاده شده در ایران قدیمی هستند.

کاشت مو و روش های مختلف آن

کاشت مو به روش FUT

مخفف عبارت follicular unit transplantation است که در معنای علمی به آن پیوند مو می گویند ولی در تعریفی روان و ساده برداشت به صورت جراحی و برداشت نواری گفته می شود. این روش بدین صورت است که از پشت سر ، نواری به اندازه ۲۵*۲ برش داده می شود و بعد گرفت ها را از آن جدا می کنند و در سر می کارند که هر گرفت بین ۱ تا۴ تار مو داشته است. این روش معایبی چون جراحی ، خونریزی ، جسات زیاد و… را به همراه داشته است.

کاشت مو به روش FIT

در این روش برداشت به صورت تک تک و دانه دانه است یعنی به صورت تکی از گرفت ها را از سر به شکل پراکنده برداشت می نمایند و سپس در قسمت جلوی سر می کارند.ولی این روش هم با استقبال روبرو نشد و نتوانست معایب روش FUT را برطرف کند.

تراکم کم مو در هنگام برداشت و در زمان کاشت مهم ترین معایب این روش بود.در این روش برداشت نصف کاشت مو FUT بود و نتوانست انتظارات متقاضیان را برآورده است.البته نباید از معایبی چون ریزش موهای کاشته شده در این روش ، دوران نقاهت و خونریزی غافل شد.

کاشت مو به روش SUT

یکی از جدیدترین روش های کاشت مو در دنیا و ایران است که خوشبختانه عیوب گذشته را ندارد و سعی شده نقاط قوت در این روش بیشتر شوند.در این روش می توان تا۱۴۰۰۰هزار تار مو کاشت این در حالی است که در روش های قبلی تنها امکان کاشت تا ۳تا۴ هزار ممکن بود.دیگر خبری از خونریزی، دوران نقاهت ، جراحی و درد در این روش نیست.

نکته قابل توجه این است که عوارض جانبی در این روش وجود ندارد و همه چیز با دستگاه اتوماتیک شکل می گیرد.